czyli nadciąga ciężka kawaleria - Wycena 21Yo oraz opis
Andrej_2_0 - Nie Mar 06, 2011 9:22 pm Temat postu: Wycena 21Yo oraz opis Witam szanowne grono BoW. Proszę o opisanie oraz wycenę takiego otóż trunku:
Z góry bardzo dziękuję.
Rajmund - Nie Mar 06, 2011 9:33 pm
Specjalistą od whisky butelkowanych przez SMWS jest Mikus. Na pewno Ci coś o tej opowie. Tej konkretnej wersji nie znam, ale w rankingu destylarni Glen Garioch (nr 19 w SMWS) najniżej nie jest, więc nie jest źle
oscarez - Nie Mar 06, 2011 9:41 pm
Glen Garioch to moj celownik ale wole po sherry. Tutaj opis wskazuje na burbon.
Marcos - Nie Mar 06, 2011 9:47 pm
...z ulotki SMWS - ca. 100 euro
http://www.smws.nl/whiskylist.pdf
Wiktor - Pon Mar 07, 2011 9:27 am
Hmm nie spotkałem jeszcze GG po bourbonie w zbliżonym wieku który by mną wstrząsnął. Ten jest pierwszy, a dokładnie to jego cena...
Jednak w przypadku tej destylarni ryzyko może się opłacić
Andrej_2_0 - Wto Mar 08, 2011 11:16 am
Dziękuję bardzo za pomoc. W takim razie chętnie sprzedam komuś kto lubuje się w takich wynalazkach. 310 zł +wysyłka. PW email 784-068-241
Pozdrawiam
mik_us - Wto Mar 08, 2011 11:05 pm
| Rajmund napisał/a: | | Specjalistą od whisky butelkowanych przez SMWS jest Mikus. Na pewno Ci coś o tej opowie. |
Ale urosłem Dowiem się co i jak.
Andrej_2_0 - Śro Mar 09, 2011 12:03 am
"mik_us" zobowiązuje:P
oscarez - Śro Mar 09, 2011 7:48 am
| Andrej_2_0 napisał/a: | | "mik_us" zobowiązuje |
a jeszcze bardziej jakbys zmienil na "mike_US"
Andrej_2_0 - Wto Mar 15, 2011 8:21 am
Nowa cena:
250+ wysyłka
Pozdrawiam
|
|
|