czyli nadciąga ciężka kawaleria - Odsprzedam za rozsądna cenę.
Frossard - Wto Mar 08, 2011 8:54 pm Temat postu: Odsprzedam za rozsądna cenę. Witam serdecznie.
W ciągu roku zebrałem kilka butelek Whyski, lecz okazało się, że nie mogę pić alkoholu z powodów zdrowotnych. Gdyby ktoś reflektował to już wyliczam co mam:
1.Glenfiddich 18
2.Chivas Regal 18 i 12
3.The Glenlivet 12
4.Cardhu 12
5.Bushmils podstawowy blend
6.Johny walker red
7.Gentleman Jack
8.Ballentines podstawowy blend
Butelki 0,7
Było tego wiecej, ale juz nie doczekały:)
W planach miałem zakup Oban whyski i Glendronach, ale wyszlo inaczej. Szkoda, zeby tak stały te butelki dla "poklasku". A! mam jeszcze cos z innej beczki: Gin Bombay Saphire i Campari. Podaje nr telefonu 697-629-785, jestem z Wrocławia.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, bardzo milo czytalo sie Wasze dyskusje przez kilka miesiecy.
Jeśli ktoś ma chęć to podaje nr tel 697629785, jestem z Wroclawia.
ElBocheno - Wto Mar 08, 2011 9:29 pm
Oj, może być ciężko... Białe kruki to to nie są...
Frossard - Wto Mar 08, 2011 9:35 pm
| ElBocheno napisał/a: | Oj, może być ciężko... Białe kruki to to nie są... |
Fakt, nie są;) Ale od czegoś musiałem zacząć. Poza tym zaproponować mogę konkurencyjne ceny, a wtedy nawet Walker moze się komuś na prezent przydać;) A jeśli nie sprzedam, to świat się nie zawali, będą stały na prezenty.
Pozdrawiam serdecznie
1963 - Czw Kwi 21, 2011 4:23 pm Temat postu: Re: Odsprzedam za rozsądna cenę.
| Frossard napisał/a: | Witam serdecznie.
W ciągu roku zebrałem kilka butelek Whyski, lecz okazało się, że nie mogę pić alkoholu z powodów zdrowotnych. Gdyby ktoś reflektował to już wyliczam co mam:
1.Glenfiddich 18
2.Chivas Regal 18 i 12
3.The Glenlivet 12
4.Cardhu 12
5.Bushmils podstawowy blend
6.Johny walker red
7.Gentleman Jack
8.Ballentines podstawowy blend
Butelki 0,7
Było tego wiecej, ale juz nie doczekały:)
W planach miałem zakup Oban whyski i Glendronach, ale wyszlo inaczej. Szkoda, zeby tak stały te butelki dla "poklasku". A! mam jeszcze cos z innej beczki: Gin Bombay Saphire i Campari. Podaje nr telefonu 697-629-785, jestem z Wrocławia.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie, bardzo milo czytalo sie Wasze dyskusje przez kilka miesiecy.
Jeśli ktoś ma chęć to podaje nr tel 697629785, jestem z Wroclawia. |
a cardhu to literek ?
|
|
|