czyli nadciąga ciężka kawaleria - sprzedam kolekcje po wuju
kwasny - Pią Mar 18, 2011 1:19 pm Temat postu: sprzedam kolekcje po wuju Witam szanowne grono koneserów.
Sprzedam kolekcje niżej wymienionych trunków. W grę wchodzi tylko sprzedaż całej kolekcji.
Wysyłka, dowóz, odbiór osobisty to będzie kwestia dogadania się, cena 10 000 pln(wycena polegała na znalezieniu danej butelki w internecie i odjęciu ok.30% ceny)(95% butelek ma polskie banderole). W odpowiedzi na poważne oferty mogę wysłać zdjęcia i odpowiedzieć na pytania.Kontakt: pawelkwasniewski8@o2.pl albo na priv. Pozdrawiam.
Cardhu 12y.o, Royal lochnagar 12y.o, The Balvenie dbl wood 12y.o, The Balvenie port wood 21y.o.,Glenkienchie10y.o, Glenfarclas12y.o.,glen elgin12y.o.,oban14y.o.,Dalwchenie 15y.o. 1L, Glenfiddich12.15.18.21.30y.o., scapa93, Tuliburdine 93, Ardbeg 10 non chil filtred 46%, Ardbeg uigedail non chil filtred 57%,Lagavulin 16y.o., Laphroaig 10y.o., Laphroaig 10y.o. cask straight, Caol ila 18y.o., Benromach Traditional,Miltonduff 10y.o.,Clynelish 14y.o., Talisker 10y.o.,(Glenmorangie:10,18y.o., Lasanta ,Nectar dore.) Bowmore 12,15y.o., Macallan 10y.o.o burbon cask, Macallan 10y.o. jarez cask.( gordon & mcphils dystrybutor: Dalmore 1992-2006, Ardbeg 1991-2005,rosebank1991-2007,Bladnoch 1991-2007,glen grant 1990-2007, Glen grant 1965-2004, Glen grant 21y.o.,LONgmorn 12,25y.o. )(The mcphils dystryb: Bunnahabhain 1990-2006, Tamdhu 8y.o.)(Gorge&smith Glen Livet 15, 18y.o.)
Czarek - Pią Mar 18, 2011 2:28 pm
Wersja zbycia kolekcji w całości wśród nas jest mało prawdopodobna.
Pożyjemy zobaczymy, może będziesz zmuszony do rozparcelowania tego zestawu, a wtedy ...
coś smakowitego tam widzę
jacksix - Pią Mar 18, 2011 2:38 pm
z rozparcelowanej kolekcji to moze bym coś tam "łyknął"
MarcinK - Pią Mar 18, 2011 2:43 pm
W takim ukladzie to moze i ja.... ;>
Wiktor - Pią Mar 18, 2011 4:06 pm
...i to chyba lepszy pomysł, bo wycena jest mówiąc szczerze taka sobie W większości wersje nielimitowane, by nie powiedzieć: pospolite. Żaden kolekcjoner tego nie kupi. Może jakiś spekulant, ale na pewno nie za sugerowaną kwotę...
oscarez - Pią Mar 18, 2011 7:23 pm
Prawdziwa kolekcja!! tylko ze podstawek hipermarketowych w wiekszosci...
Wiktor - Pią Mar 18, 2011 11:24 pm
| kwasny napisał/a: | | 95% butelek ma polskie banderole |
Jaki rynek, taka kolekcja. Ale nie ma co kpić, w końcu ktoś chętny się znajdzie. Po urealnieniu ceny, a zwłaszcza przy sprzedaży na sztuki (co zdecydowanie polecam )
bartoszek - Sob Mar 19, 2011 9:24 am
Jak powyżej koledzy podpowiadają- sprzedając na sztuki i urealniając ceny jest szansa...
w całości mocno powątpiewam żeby się pojawił chętny.
Tym bardziej ,że praktycznie większość to podstawki ogólnie dostępne w sklepach internetowych czy hipermarketach.
Mateo - Sob Mar 19, 2011 10:16 am
| bartoszek napisał/a: | | całości mocno powątpiewam żeby się pojawił chętny. |
Chyba ,że można Leasing wziąć na tę kolekcję ??
pawelb - Czw Mar 24, 2011 12:02 pm
chlopie nie bierz tego do siebie ale po wuju to jest cena,pozdrawiam
windham hell - Czw Mar 24, 2011 12:13 pm
| pawelb napisał/a: | | chlopie nie bierz tego do siebie ale po wuju to jest cena |
post miesiąca
ElBocheno - Czw Mar 24, 2011 2:21 pm
No ale taka prawda...
Remcio - Śro Kwi 13, 2011 3:33 pm
Jeśli dobrze liczę, to wychodzi 212 PLN za butelkę...
Janek_L - Czw Kwi 14, 2011 12:25 pm
Cena naprawdę po wuju, bez parcelacji trudno to będzie sprzedać!
|
|
|