czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam Talisker 10 YO
Pawloff - Nie Maj 15, 2011 5:07 pm Temat postu: Sprzedam Talisker 10 YO TALISKERA 10 YO ISLE OF SKYE
W 2007 roku była drugą w Polsce pod względem sprzedaży whisky typu Single Malt.
Klasyczna whisky z wysp. O bardzo intensywnym torfowym aromacie i wyraźnym "morskim" smaku.
45,8 % vol, 70 cl,
akcyza 2007 r. więc została rozlana, kiedy to Taliskery smakowały lepiej...
Odbiór osobisty możliwy w Szczecinie.
Możliwa zamiana.
|
|
|