To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli nadciąga ciężka kawaleria - Sprzedam Talisker 10 YO

Pawloff - Nie Maj 15, 2011 5:07 pm
Temat postu: Sprzedam Talisker 10 YO
TALISKERA 10 YO ISLE OF SKYE

W 2007 roku była drugą w Polsce pod względem sprzedaży whisky typu Single Malt.
Klasyczna whisky z wysp. O bardzo intensywnym torfowym aromacie i wyraźnym "morskim" smaku.
45,8 % vol, 70 cl,
akcyza 2007 r. więc została rozlana, kiedy to Taliskery smakowały lepiej...

Odbiór osobisty możliwy w Szczecinie.
Możliwa zamiana.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group