czyli nadciąga ciężka kawaleria - sprzedam kolekcje po Ciotce na sztuki lub w całości
kwasny - Sob Sie 27, 2011 2:13 pm Temat postu: sprzedam kolekcje po Ciotce na sztuki lub w całości Orginalnie zapakowane
Cardhu 12y.o, Royal lochnagar 12y.o, The Balvenie dbl wood 12y.o.,Glenkienchie10y.o, Glenfarclas12y.o.,glen elgin12y.o.,oban14y.o., Glenfiddich12.15.18.21.30y.o., scapa93, Tuliburdine 93, Ardbeg 10 non chil filtred 46%, Ardbeg uigedail non chil filtred 57%,Lagavulin 16y.o., Laphroaig 10y.o., Laphroaig 10y.o. cask straight, Caol ila 18y.o., Benromach Traditional,Miltonduff 10y.o.,Clynelish 14y.o., Talisker 10y.o.,(Glenmorangie:10,18y.o., Lasanta ,Nectar dore.extrymly rare ) Bowmore 12,15y.o., Macallan 10y.o. jarez cask.( gordon & mcphils dystrybutor: Dalmore 1992-2006, Ardbeg 1991-2005,rosebank1991-2007,Bladnoch 1991-2007,glen grant 1990-2007, Glen grant 1965-2004, Glen grant 21y.o.,(The mcphils dystryb: Bunnahabhain 1990-2006, Tamdhu 8y.o.)(Gorge&smith Glen Livet 15, 18y.o. MArtell XO ,Henesy XO, Remy Martin XO ,henesy Paradis -z opakowaniem ,Johny Waler Blue Gold Green , Glenlivet 18yo Litrowy,
Polecam I POzdrawiam
Wojciech - Sob Sie 27, 2011 2:25 pm
Oj, to z Ciotki była kolekcjonerka
RudeBoy - Sob Sie 27, 2011 2:30 pm
Przydałoby się podanie ceny za całość.
Wojciech - Sob Sie 27, 2011 3:45 pm
Za poszczególne części kolekcji też
kwasny - Sob Sie 27, 2011 6:58 pm
ofert cenowe na priv.
[ Dodano: Nie Sie 28, 2011 12:25 pm ]
Odbiór w Warszawie lub Kurierem . Promocyjne ceny .
janaman - Pon Sie 29, 2011 10:22 am Temat postu: Podróbki!!! Przestrzegam!!!
Kupiłem niby okazyjnie od niego, po 70 zł.
- Obana 14 YO
- Glengfarclas 12 YO
- Dalwhinnie 15 YO
Otwieram słynnego Obana i jak ścierką w mordę, jakiś karmelizowany spirytus o smaku gorzkiej herbaty udający whisky!!!
No to zaraz otwieram Glenfarclas to samo!!!
Do trzech razy sztuka. Otwieram Dalwhinnie nie trudno zgadnąć ten sam smak...
Kupiłem trzy bo miałem akurat transport gratis z W-wy.
I tak się kończą okazję, gdy kupuje się u oszustów!!!
Widzę, że ponowił swoją ofertę. Radzę się zastanowić.
Najtańszy blend smakuje lepiej od tego co niby okazyjnie kupiłem!!!
RudeBoy - Pon Sie 29, 2011 10:30 am
Kolego Janaman,
Na razie to ja wątpię w Twoją wiarygodność.
kwasny - Pon Sie 29, 2011 10:55 am
Panie Janman , jeśli nie potrafi pan odróżnic Obana 14 od skarmelizowanego spirytusu , to pozdrawiam .hehehe.
janaman - Pon Sie 29, 2011 11:12 am
Koleś ma niezły tupet
Tak się składa, że potrafię.
Próbowałem już ponad 30 SM i odróżniam whisky od podróby, która jedyny finisz jaki ma to ostre drapanie w język…
Pawcio - Pon Sie 29, 2011 11:57 am
uuuuu no prosze a ja się umówiłem na jutro na odbiór 3 butelek ......
chyba zrobie od razu degustacje;)
kwasny - Pon Sie 29, 2011 12:25 pm
30 Sm uuu no to rzeczywiście sporo Mr. Master Blender , ja mam 100 i drogie 100 na sprzedaż
Mistu - Pon Sie 29, 2011 1:09 pm
Pawcio to twoja sprawka, że nie ma już Bunna?
Pawcio - Pon Sie 29, 2011 1:21 pm
może bedzie decyzja jeszcze nie zapadła;)
dowiedz się za 2 dni;)
Anonymous - Pon Sie 29, 2011 2:39 pm
| Mistu napisał/a: | | Pawcio to twoja sprawka, że nie ma już Bunna? |
Mnie bardziej ciekawi kto kupił Laga...
A swoją drogą muszę odnowić kontakty z moimi dawno niewidzianymi ciotkami...
Pawcio - Pon Sie 29, 2011 2:56 pm
| McCoy napisał/a: | | Mnie bardziej ciekawi kto kupił Laga... |
jeszcze nie kupił;)))
|
|
|