czyli aktualnie atakujemy... - Caol Ila Distillers Edition
Grish - Czw Maj 08, 2008 10:10 pm
Wiktorze. Powiem to wszystkim powiem............. Laf OMC 18 yo ...... to trzeba koniecznie sprobowac
Czarek - Pią Maj 09, 2008 7:09 am
skoro jest do rozdysponowania to ja się piszę
Mistu - Pią Maj 09, 2008 11:14 am
Na tapete gada
Michal - Pią Maj 09, 2008 2:07 pm
A co do tego pieknego oftopa... to... kiedy możemy spodziewać się tych sampli?
windham hell - Pią Maj 09, 2008 2:40 pm
Laf'a to ja również z przyjemnością
ukaszu - Pią Maj 09, 2008 2:42 pm
Grish zaczyna od ciezkiej kawalerii
nie wiem jak to zrobie ale jak temat wyplynie na dobre - pisze sie
Wiktor - Pią Maj 23, 2008 1:53 pm
Nowe propozycje pojawią się wkrótce na Forum. Ten wątek zamykamy.
|
|
|