To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli aktualnie atakujemy... - Strathisla 18yo Cadenhead's

Wiktor - Śro Gru 10, 2008 11:04 pm

Przyznam Mistu że również z pewnymi obawami wracam do starych wersji z GMP, jednak zapewniono mnie że nie ma czego się obawiać ;)
Od pewnego czasu gordonowcy wydają się zauważać, że lanie w butelki czego popadnie nie sprawdza się już w dzisiejszej dobie gdzie ton niezależnemu rozlewowi nadają CS'y od Duncana Taylora, trzymające równy poziom OMC czy coraz to lepsze wypusty Cadenhead's. Nie odkryję Ameryki mówiąc że poziom nieoficjalnego rozlewu mocno zwyżkuje...
Do soboty sprawa faktycznego poziomu Balmenach się wyjaśni, tak czy inaczej :mrgreen:

Wojciech - Czw Gru 11, 2008 7:15 pm

Lubię Strathisla, czyli dla mnie 100 :D
maro - Czw Gru 11, 2008 7:44 pm

Cytat:
Lubię Strathisla, czyli dla mnie 100

Ja nie wiem czy lubię, to też poproszę
pozdrawiam

Czarek - Czw Gru 11, 2008 7:50 pm

no łamię się nieco i nie dlatego ze nie lubię strathisli, wręcz przeciwnie :lol:
ale jakby to ująć delikatnie, sprawa jest natury finansowej :mrgreen: :mrgreen:

mik_us - Czw Gru 11, 2008 7:55 pm

To ja się podzielę z Tobą :) Jeżeli nie to proszę 100.
Mistu - Czw Gru 11, 2008 7:57 pm

Czarku wrecz myslałem ze od tego zaczniesz :D
David - Czw Gru 11, 2008 10:07 pm

Co tam będę brał całą setkę - skosztuje z Wojciechowej :wink:
RudeBoy - Pią Gru 12, 2008 10:17 pm

Nie zdążyłem, f...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group