czyli aktualnie atakujemy... - zakup w Szkocji. WAZNE DO 15 KWIETNIA
ukaszu - Pon Kwi 07, 2008 8:50 am
Maciejf napisał:
Tomintoul nie ma wcale? ani jednej ani drugiej wersji..?
Na tego drugiego bylbys jedynym chetnym. bierzemy te butle gdzie njawiecej osob moze skorzystac
Maciejf napisał/a:
jesli zas chodzi o Ardmora jesli brana bedzie wersja nie torfowa to prosze mnie przepisac Mr. Green
done. butla zamknieta
do zamkniecia Longrow - 100ml
ktos chetny na podbicie do 200 ?
zamkniemy i zlece zakup
Czarek - Pon Kwi 07, 2008 10:43 am
A to mnie ziększ do 200, jak ktoś się zreflektuje że jednak chce to nie będzie problemu z odstąpieniem, ale na tę chwilę biorę 200
ukaszu - Pon Kwi 07, 2008 11:09 am
kompelt.
do nabywcow zglosze sie na pm w sprawach finansowych a na dniach zakup butelczyn, w pl beda ok 20kwietnia i tak tez nastapi wysylka
Czarek - Pon Kwi 07, 2008 11:27 am
dla tych którzy mają udziały we flaszkach z Hamburga wysyłka połączona
ukaszu - Czw Kwi 10, 2008 8:16 pm
czypsy przyszly
Mistu - Czw Kwi 10, 2008 8:18 pm
Poprosze paprykowe
ukaszu - Czw Kwi 10, 2008 8:21 pm
zostaly tylko torfowe ; )
Michal - Pią Kwi 11, 2008 8:36 am
Yuppy! No to chyba poczta się ze strajkiem nie wyrobi przed wysyłkami, co?
ukaszu - Wto Kwi 15, 2008 11:58 am
one sa jeszcze w szkocji, w pl beda okolo 20 ; )
ale trzymajmy kciuki
przypominam o wplacie, bo na dniach do pl butle przyleca
paro i Maciejf zostal, reszta uregulowana
|
|
|