czyli aktualnie atakujemy... - Ardbeg Almost There
michu - Wto Kwi 22, 2008 2:25 pm
ja bym tą setkę łyknął Czarku (jeśli jeszcze można oczywiście).
David - Wto Kwi 22, 2008 4:31 pm
No i bardzo ładnie. Nie pożałujecie.
Wiktor - Wto Kwi 22, 2008 5:13 pm
nardbegomani ;]
Mistu - Wto Kwi 22, 2008 7:01 pm
I proszę jak wszystko rozejdzie sie po wątrobie
Wiktor - Pią Kwi 25, 2008 4:36 pm
Skoro jest komplet - zamykam temat, szczęśliwi udziałowcy niech się dogadują na privie
|
|
|