To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - dla nowych adeptów i nie tylko

Czarek - Śro Sty 09, 2008 9:05 pm
Temat postu: dla nowych adeptów i nie tylko
Warto sie zainteresować
http://bestofwhisky.pl/pomoc/propozycje.htm
kilka z tych pozycji to swietne klasyki w dobrych cenach, warto się w coś zaopatrzyć i wejść w świat nieoczekiwanych rozkoszy.
Jeśli miałbym coś zasugerować to stawiałbym na Laphroaiga 15, Lagavulinka 16 i Glenfarclasa 21
:wink:

Pawcio - Czw Sty 10, 2008 11:12 am

Czarek, świetny wybór , przyznaję .
Czarek - Czw Sty 10, 2008 12:31 pm

Miło widzieć zacnego bywalca.
Wszelkie znaki wskazują że jakieś inne sprawy nieco mocniej zaprzątaja Twoją uwagę i rzadziej się tu udzielasz aniżeli onegdaj bywało .
Czyżbyś wpadł w sidła Naszej-klasy :lol:

David - Czw Sty 10, 2008 6:42 pm

Raczej odkrył jakieś źródło koali :mrgreen: ale widać już wyschło :wink:
parominius - Czw Sty 10, 2008 6:57 pm

Pawcio otwiera zapewne nowe browary na wybrzeżu i nie miał czasu...wszakże jak wiemy pienisty trunek na równi z Whisky zajmuje miejsce w jego życiu...a piękne to kochanki :twisted: :twisted: :twisted:
Czarek - Czw Sty 10, 2008 7:57 pm

Ten facet jest stanowczo zbyt dobrze pionformowany, sprawy przybieraja złu obrót :roll: , aż strach się odsłaniać :mrgreen:
parominius - Czw Sty 10, 2008 8:50 pm

Oj Czaruś,Czaruś czyżbyś nie wiedział,że nic wam nie grozi z mojej strony? :D posiadam pewne informacje lecz wykorzystam je tylko w celu nawracania błądzących 8) ...także odsłaniajcie się bez obaw :D
Czarek - Pią Sty 11, 2008 8:36 am

Wiktor i Parominus powinni dzisiaj otrzymać gratisy :wink:
smacznego

Pawcio - Nie Sty 13, 2008 11:51 pm

Panowie jestem , nie ma innej opcji, a że nie pisze za często ;) ) wolę sączyć w milczeniu;)
Wiktor - Pon Sty 14, 2008 10:34 am

Pawciu wchodzisz w tę imprezę: http://bestofwhisky.pl/forum/viewtopic.php?t=193 ?

Byłaby doskonała okazja podesłać Wam Granta, razem z samplami :)

Pawcio - Pią Sty 25, 2008 10:55 pm

jasne że tak ,sorki że dopiero teraz odpisuje ale miałem troszke innych rzeczy na głowie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group