To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - BOW must go on...

ukaszu - Wto Lut 05, 2008 5:00 pm
Temat postu: BOW must go on...
BOW must go on...

taki napis widnieje jak sie wchodzi w ten dzial
tylko ile razy wchodze na BOW to nie ma go on, b rzadkie aktualizacje a wiesci/nowosci/oceny etc ze swiata whisky dobrze by bylo przeczytac
tak, jasne my tu na forum sobie radzimy ale 99% najpierw trafia na stronke

jakies propozycje ? |tylko prosze Wiktorze nie zadawaj mnie tego pytania : P|

Wiktor - Wto Lut 05, 2008 11:39 pm

Oczywiście! :twisted:
Proponuję etat redaktora aktualności BOW. Jest to funkcja honorowa, nie wiążąca się z żadnymi apanażami, choć jak najbardziej z obowiązkami - vide regularne dostarczanie tekstów na newsy. Wiekopomna sława gwarantowana!
Nie czekajcie, bo inni Was ubiegną!!!!
:mrgreen:

ukaszu - Śro Lut 06, 2008 1:10 am

no ja juz takie obowiazki mam na dwoch stronach muzycznych

moze rotacyjnie ? dla chetnych, a jak bedzie duzo, wyjdzie ze wtedy powiedzmy osoba raz na dwa msce przez tydzien aktualizuje/opiekuje sie.
tylko komu sie chce ; )

Wiktor - Śro Lut 06, 2008 8:36 am

No to jesteś ustawiony ;)
Rotacyjnie, fakultatywnie, zmianowo, w systemie brygadowym, w trójkątach, czworokątach, pentagramach, grupach, podgrupach i wszelkich innych konfiguracjach.
Whisky do opisania starczy dla każdego :lol:

windham hell - Śro Lut 06, 2008 10:23 am

Szczególnie atrakcyjna musi być praca w pentagramach :twisted:
Diabelski powiew torfu :?:
Ciemna strona mocy :twisted:

Rajmund - Śro Lut 06, 2008 3:20 pm

Wybaczcie braki w aktualnościach. Właśnie poszedłem na L4, więc spróbuję coś ruszyć ;-) Najpierw lektura setek postów, któreście wysmarowali pod moją nieobecność, teraz kilkadziesiąt postów dziennie do przebrnięcia... Człowiek nie daje rady, nie obrabia wszystkiego ;-)
A na poważnie, to w tej chwili intensywnie pracuję nad tłumaczeniem pewnej książki o whisky, która ma się lada moment ukazać na rynku. Terminy gonią jak oszalałe, więc nie mam za bardzo czasu na nic więcej. Obiecuję poprawę jak tylko pojawi się światełko w tunelu, kochani.
Pozdrawiam,
Rajmund

Czarek - Śro Lut 06, 2008 3:36 pm

A my z utęsknieniem czekamy na lekturę.
Powodzenia

David - Śro Lut 06, 2008 11:38 pm

Rajmund napisał/a:
w tej chwili intensywnie pracuję nad tłumaczeniem pewnej książki o whisky, która ma się lada moment ukazać na rynku


skoro tak, to aktualności moga poczekać :wink:

windham hell - Śro Lut 06, 2008 11:42 pm

Myślę że BOW ''zabezpieczy''kilka egzeplarzy w stosownym czasie :D
parominius - Czw Lut 07, 2008 7:45 am

Może jakieś zapisy?...przedpłaty? :twisted: Trzymam mocno kciuki aby sie udało i odmierzam czas do premiery....
Czarek - Czw Lut 07, 2008 9:04 am

Popieram opcje dystrybucji via BOW i w razie czego zapiszę się na egzemplarz, potem szukac nie wiadomo gdzie i czekać nie wiadomo jak długo. Można było Murraya to czemu tego nie powtórzyć. Może osobny wątek typu rezerwacja knigi.
Rajmund - Czw Lut 07, 2008 11:03 am

Spokojnie, spokojnie, to żadne tam wiekopomne dzieło. Już w pierwszym rozdziale złapałem autorkę (Helen Arthur) na dwóch błędach merytorycznych i dwóch literówkach. Im dalej brnę w to dzieło, tym mniej mam dla niego szacunku. Zresztą, sami zobaczycie niedługo.

Pozdrawiam,
Rajmund

Wiktor - Czw Lut 07, 2008 11:11 am

Czyli można się już pomału domyślać, o którą książkę chodzi :wink:
windham hell - Czw Lut 07, 2008 11:20 am

Autorka ,mój entuzjazm nieco oklapł a szowinistą chyba nie jestem,ale zainteresowany nadal
Rajmund - Czw Lut 07, 2008 11:22 am

Wiktor napisał/a:
Czyli można się już pomału domyślać, o którą książkę chodzi :wink:

Hej, to żadna tajemnica. W innym wątku już podałem pełny tytuł.

Pozdrawiam,
Rajmund



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group