To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

czyli 'niewiele pamiętam ale...' - Festiwal Whisky w Jastrzębiej Górze, edycja III

Czajkus - Śro Sie 31, 2016 4:01 pm

Rozwiązanie festiwalowych narzekań jest bezproblemowe,
Trzeba przestać pić whisky - a zacząć wodę!

PawelWojcik - Śro Sie 31, 2016 4:15 pm

a lod robic z whisky i dodawac do tej wody.
Pocieszny_PCS - Śro Sie 31, 2016 4:53 pm

maudite napisał/a:
A mi się wydaje, że wśród szkockich destylarni następuje właśnie polaryzacja - albo przemysłowe molochy, albo mikrusy, które z założenia nie będą chciały zbyt mocno rosnąć. Pisał o tym zresztą Rajmund w ostatnim felietonie. To samo widać na rynku whisky amerykańskiej - tam jak grzyby po deszczu wyrastają mikrodestylarnie. A wiadomo, że amerykańskie mody szybko przenoszą się na inne kontynenty.
Więc może festiwale też się spolaryzują - z jednej strony IB i mikrusy, z drugiej koncerny, drinki z parasolką, sarny i wydziarani hodowcy buldogów.


Dlatego właśnie napisałem, że jak nie koncern to dystrybutor cię tnie. Nawet jak jest jakiś fajny kraftowy distiller to zaraz się do niego przyssie jakiś dobry wujek. Jeszcze wiosną kolega z Wolfa polewał nam swoje wytwory pod stołem, dziś już ma własny stoliczek. Tylko patrzeć jak jego dobrodziej na następnym festiwalu będzie zachwalał Wolfa jako premium i częstował drinkami.
Festiwale się zróżnicują ale raczej nie spolaryzują.

Wiktor - Wto Wrz 06, 2016 5:14 pm

Jeszcze garść uwag o tym, że da się zrobić festiwal whisky inaczej - i to wcale nie w sposób niszowy, wcale nie dyskryminując początkujących: ani cenami, ani wyborem whisky, ani onieśmielającą atmosferą.
http://bestofwhisky.pl/fo...p?p=28010#28010

[ Dodano: Wto Wrz 13, 2016 3:57 pm ]
Co można robić na Festiwalu Whisky?

windham hell - Wto Wrz 13, 2016 3:59 pm

a ja k... głupi myślałem że to o picie chodzi
Tomek1 - Wto Wrz 13, 2016 6:00 pm

"Przy stanowisku Wild Turkey – którego byłem ambasadorem w trakcie festiwalu" - wygrało
Trzeba przekazać 4inhandowi, żeby poedukował trochę kolegów z branży blogerskiej.

Pocieszny_PCS - Śro Wrz 14, 2016 1:14 pm

O co wam chodzi? W końcu jakaś rzetelna relacja :mrgreen:
PawelWojcik - Śro Wrz 14, 2016 1:26 pm

wlasnie... jesli wszystko tak dziala, to ja nie wracam.
Rajmund - Śro Wrz 14, 2016 2:17 pm

Pocieszny_PCS napisał/a:
O co wam chodzi? W końcu jakaś rzetelna relacja :mrgreen:

Wcale nie. Ani słowa o tatuowaniu bananów ;-)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group