To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - Ulubiona whisky w profilu

Wojtek - Śro Gru 03, 2008 12:56 pm
Temat postu: Ulubiona whisky w profilu
Tak mi przyszło do głowy, że może warto byłoby ustawić szerokość pierwszej kolumnę forum (tam, gdzie wyświetlony jest autor posta i jego skrócony profil) na jakąś stałą wartość? Lub chociaż dać wartość maksymalna i nieprzekraczalną?
Teraz gdy np. wpisze się dłuższy tekst w polu 'Ulubiona whisky' okazuje się, że kolumna z treścią posta może być węższa niż ta z autorem...

Wiktor - Śro Gru 03, 2008 8:27 pm

Proszę, limit 20 znaków, zobaczymy czy wystarczy...

[ Dodano: 3 Grudzień 2008, 20:30 ]
onegdaj HP, Wojtku? a tymi czasy, rzeknij Waćpan, co? ;)

Wojtek - Śro Gru 03, 2008 10:40 pm

No kiedyś to bezwarunkowo HP, ale ostatnimi czasy jakoś tak mam wrażenie, że coś jakość im podupadła... albo inaczej - dawno nie piłem HP które by mnie zachwyciło. No jak zachwyca, skoro nie zachwyca? :)
Przypomniała mi się właśnie jedna z tych wpadek HP - 30yo od Gordon MacPhail... Kurcze, może oczekiwałem za dużo, ale... ja tej whisky dałbym ze 4 punkty na 10 jeśli bym miał oceniać. Dawno nie próbowałem 12yo ani 18yo, ale pamiętam moje rozczarowanie nową 12yo (ta po zmianie butelek z tych ślicznych pękatych na zwyczajniejsze).

Tak się zastanawiałem czy jest jakaś destylarnia z której whisky brałbym w ciemno...i chyba za mało się znam na whisky, ale nic mi nie przyszło do głowy. Ardbeg też nie wszystko co wypuszcza jest powalające, a to był mój mocny kandydat do zastąpienia HP na pudle:) No ale z kolejnej strony - chyba nie piłem nigdy Port Ellen i niespecjalnie przypominam sobie kontakt z Brorą (z tych popularniejszych potencjalnych mocnych kandydatów) :oops:

Dużo łatwiej byłoby określić konkretną whisky która mi bardzo podeszła, ale raczej nie przekłada się to na generalną 'jakość marki/destylarni'. Inchgower 25yo by BOW byłby na pewno w czołówce:)

A jaki z tego wszystkiego płynie wniosek? Chyba tylko taki, że powinienem więcej pić! ;)

Coś mam wrażenie, że moje wynurzenia nieco odbiegają od oryginalnego tematu wątku:)
Żeby nie było zupełnie nie na temat - mi teraz szerokość pasuje, może jeszcze dałoby radę dodać zawijanie tekstu jeśli wykracza poza te 20 znaków? Ale wybrzydzam... ;)

David - Czw Gru 04, 2008 9:35 am

Wojtek napisał/a:
No kiedyś to bezwarunkowo HP, ale ostatnimi czasy jakoś tak mam wrażenie, że coś jakość im podupadła... albo inaczej - dawno nie piłem HP które by mnie zachwyciło. No jak zachwyca, skoro nie zachwyca?


a widzisz ja też należę do fanów HP, choć przyznaję, że nie wszystko im się udaje, to jednak ogólny poziom jest bardzo wysoki, co udowodniły chociażby dwa pyszne HP z ostatniego spotkania czy kilka bardzo fajnych z wcześniejszego w Karpaczu.
No tak ale Ty oba przegapiłeś :shock:

Wojtek - Czw Gru 04, 2008 9:42 am

No właśnie - może jakbym nie przegapił to teraz bym miał krótszy wpis w 'Ulubionej whisky' - bez 'onegdaj' ;)
mik_us - Pią Gru 05, 2008 5:48 pm

Wojtek napisał/a:
Ale wybrzydzam... ;)


Troszeczkę :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group