To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - Nowi whiskomaniacy na forum

Wiktor - Pon Maj 27, 2013 6:33 pm

Tomek1 napisał/a:
polecić jakiś sklep w Szwajcarii

http://www.whiskytime.ch/...eillesRares.pdf

Daj znać jeśli planujesz większy przemyt, bo tym i owym warto się bliżej zainteresować ;)

Pawcio - Pią Maj 31, 2013 2:56 pm

Dla mnie Claret i Voyage :)
Anonymous - Czw Lip 25, 2013 4:15 pm

Zamierzam właśnie zakupić Clareta w dość dobrej cenie więc jeśli to na poważnie to daj znać na prv.
Wiktor - Czw Lip 25, 2013 7:10 pm

Danielito napisał/a:
w dość dobrej cenie

Mianowicie?...

loom - Wto Gru 10, 2013 3:16 pm

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów,

Jestem w temacie single maltów właściwie "nowy". Wypiłem na razie ok. 20 różnych flaszeczek. Zaczynałem standardowo od Glenfiddicha 12. Bardzo lubię koniaki. W ramach otwarcia na nowe smaki zainteresowałem się Waszą pasją. Na razie jestem poszukujący, mam nadzieję, że m.in. dzięki temu forum znajdę swój smak:).

Wiktor - Wto Gru 10, 2013 3:21 pm

Powitać, powitać. Z koniakami lepiej za bardzo się nie wychylaj ;) Zgłębiaj single, wytrwale, korzystając z każdej sposobności - to pomaga wyjść z koniakozy w miarę bez szwanku ;)
ErykCzternasty - Wto Gru 10, 2013 3:55 pm

Wiktor napisał/a:
to pomaga wyjść z koniakozy w miarę bez szwanku Wink


nie licząc szwanku finansowego ;)

loom - Śro Gru 11, 2013 11:02 am

Ok,nie będę się wychylał;) Szwank finansowy zawsze jest:)
morgan - Śro Gru 11, 2013 7:06 pm

I ja tez witam.
ps. czasem zerknij na datę posta pod którym zadajesz zapytanie, :) podpisujesz posta który był 6 miesięcy temu :) ( mówie o innych tematach), więc ktoś może ci nie odpowiedzieć bo juz dawano o tym nie pamięta .

ErykCzternasty - Śro Gru 11, 2013 7:09 pm

morgan napisał/a:
I ja tez witam.
ps. czasem zerknij na datę posta pod którym zadajesz zapytanie, :) podpisujesz posta który był 6 miesięcy temu :) ( mówie o innych tematach), więc ktoś może ci nie odpowiedzieć bo juz dawano o tym nie pamięta .


Kolega chyba bardzo chciał poprawić swoje statystyki i z zaangażowaniem godnym Stachanowa poszerza objętość forum :wink:

loom - Śro Gru 11, 2013 9:31 pm

OK, zapoznawałem się dziś chwilkę z forum, a nie jestem z natury mrukiem:)
Anonymous - Śro Gru 11, 2013 11:02 pm

Da się zauważyć. Witaj na forum.
Alicja - Wto Gru 17, 2013 11:28 am

Dzien dobry Panom - mam nadzieje, ze uda mi sie tu zadomowic jakos - i zaczerpnac wiedzy od Was :)
ErykCzternasty - Wto Gru 17, 2013 11:32 am

Czołem! Miło widzieć przedstawicielkę płci pięknej na forum. Oby tylko moja żona nie poszła w Twoje ślady, bo dowie się ile wydaje na sample ;)
Czarek - Wto Gru 17, 2013 12:17 pm

Moja już wie :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group