To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

BOW must go on... - Nowi whiskomaniacy na forum

Wiktor - Nie Lut 23, 2014 10:33 pm

Kiba napisał/a:
szkoda tylko, że to wszystko z niemiec

Wkrótce pojawi się ciekawa opcja "pośrednia" ;) Stay tuned ;)

oscarez - Nie Lut 23, 2014 11:06 pm

Ja nie nie lubię takich typow jak ty którzy tu wlaza, zadaja debilne pytania bo nie chce im sie forum przejrzeć. A tu minimum inwencji i juz nie trzeba zadawać tego samego pytania po raz setny.
Kiba - Pon Lut 24, 2014 1:13 pm

oscarez napisał/a:
Ja nie nie lubię takich typow jak ty którzy tu wlaza, zadaja debilne pytania bo nie chce im sie forum przejrzeć. A tu minimum inwencji i juz nie trzeba zadawać tego samego pytania po raz setny.


to nie czytaj tego tępaku- jęczysz jakby cie do tego zmuszano, jesteś w dziale nowi ...... a to się z czymś wiąże. zadaje to pytanie pierwszy raz, a widocznie tak cie jara czytanie tego samego że wchodzisz tu i czytasz to co każdy nowy pisze...... a poza tym w taki sposób jak Wiktor mi odpowiedział nie znalazłbym na forum
a zresztą nie pisz do mnie , o mnie i w ogóle to wsadź sobie łeb do butelki żebyś nie musiał nic czytać

oscarez - Pon Lut 24, 2014 1:40 pm

Skoro nie potrafisz wyszukać informacji na forum tylko zadajesz te same pytania to ty jestes tępakiem. I sie ogarnij mamy czlowieczku bo wlazisz tu i rzucasz inwektywami do nieco starszych uzytkownikow a to sie moze banem skonczyc.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group