bestofwhisky.pl Strona Główna bestofwhisky.pl
Forum koneserów i pasjonatów | Hejtujemy od 2005 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GLENROTHES 1967, 1978, 1979
Autor Wiadomość
Adrian 
Blendedwhisky Flagellant


Ulubiona whisky: GLENROTHES 1985
Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 8:47 pm   GLENROTHES 1967, 1978, 1979

Witam.
Mam do odsprzedania 3 butelki Glenrothesa z mojej kolekcji:
1967 - single cask nr 6994
1979 - single cask nr 3808
1978

cena:7000

osoby zainteresowane: adrian@ka.onet.pl

W całej swojej działalności Glenrothes przeznaczył jedynie 10 beczek na single caski: 2szt.-1966, 2szt.-1967 i 4szt.-1979, także warto je mieć w swojej kolekcji.
 
 
rosomak 
Singlemalt Whisky Prophet



Ulubiona whisky: Brora
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 1603
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 10:39 pm   

Powodzenia :D
Poniewaz doniesiono mi, ze jestem nieuprzejmy to nic wiecej nie powiem.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=cOeFhSzoTuc
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Sob Maj 28, 2011 11:11 pm   

Adrian napisał/a:
W całej swojej działalności Glenrothes przeznaczył jedynie 10 beczek na single caski

Jakieś 90% szkockich destylarni nie przeznaczyło na oficjalne single caski ani jednej beczki, co akurat o niczym nie świadczy...
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 7:46 am   

rosomak napisał/a:
Powodzenia Very Happy
Poniewaz doniesiono mi, ze jestem nieuprzejmy to nic wiecej nie powiem.


mnie nikt nie donosil wiec moge byc:
Adrian napisał/a:
cena:7000


BUAHAHAHAHHHAHHAHAHHAHAHHHAHAHHAHHAHAHAHHAHHAA :!: :!: :!: :!:
 
 
RudeBoy 
Singlemalt Whisky Combatant
Szczecin Fan



Ulubiona whisky: Szkocka ;-)
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 334
Skąd: War Zone
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 4:43 pm   

Pan się pomylił o jedno zero, a Wy sobie jaja robicie.
_________________
Zdrav,
RudeBoy
 
 
windham hell 
Singlemalt Whisky Inquisitor
Theory in Practice



Ulubiona whisky: Bowmore Sherry
Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 889
Skąd: Janów Lub
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 5:34 pm   

RudeBoy napisał/a:
Pan się pomylił o jedno zero, a Wy sobie jaja robicie.

:D :D :D :D :D
 
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 6:44 pm   

Fajnie od czasu do czasu przeczytać coś zabawnego na tym forum...tylko trzeba uważać żeby się nie rozpłakać ze śmiechu, bo się człowiek może odwodnić od tych wypłakanych łez.

Obserwując na tym forum ludzi którzy się logują i zakładają jeden jedyny wątek i to zawierający ofertę kupna...wielce atrakcyjną...tak się zastanawiam czy oni nas traktują jak idiotów czy może są nimi sami niezdając sobie z tego sprawy?
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 8:01 pm   

bartoszek napisał/a:
Obserwując na tym forum ludzi którzy się logują i zakładają jeden jedyny wątek i to zawierający ofertę kupna...wielce atrakcyjną...tak się zastanawiam czy oni nas traktują jak idiotów czy może są nimi sami niezdając sobie z tego sprawy?

To drugie, mój drogi, to drugie zdecydowanie. Wystarczy przeczytać jeden-dwa wątki i każdy średnio inteligentny "handlowiec" wie, że nie ma czego tu szukać. Ale do tego potrzebna jest umiejętność czytania ;)
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Adrian 
Blendedwhisky Flagellant


Ulubiona whisky: GLENROTHES 1985
Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 8:16 pm   

bartoszek napisał/a:
Fajnie od czasu do czasu przeczytać coś zabawnego na tym forum...tylko trzeba uważać żeby się nie rozpłakać ze śmiechu, bo się człowiek może odwodnić od tych wypłakanych łez.

Obserwując na tym forum ludzi którzy się logują i zakładają jeden jedyny wątek i to zawierający ofertę kupna...wielce atrakcyjną...tak się zastanawiam czy oni nas traktują jak idiotów czy może są nimi sami niezdając sobie z tego sprawy?


Ja rozumiem, że wasz "śmiech" to śmiech przez łzy, no ale może kiedyś będzie was stać na wydanie tych pieniędzy.
Jak tak wypatrujesz tych "idiotów" na tym forum towarzystwa wzajemnej adoracji, to najpierw popatrz na swoje posty. To nie oferta kupna, tylko sprzedaży i nigdzie nie napisałem, że jest to "wielce atrakcyjna" oferta, bo nie jest. Ponieważ nie zależy mi na sprzedaży. Ale najlepiej jest kogoś skrytykować pisząc swoje wypociny niż nie komentować jak kogoś oferta nie interesuje. To nie jest post do dyskusji, czy wypisywania swoich mądrości tylko post z ofertą sprzedaży.
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 8:29 pm   

Adrian napisał/a:
To nie jest post do dyskusji, czy wypisywania swoich mądrości tylko post z ofertą sprzedaży.

A to nie jest bazar, tylko forum dyskusyjne. Ty gdybyś nawet chciał, to na swoje posty nie jesteś w stanie popatrzeć, bo Twój dotychczasowy udział w dyskusji ograniczył się do jednej dętej oferty. A oferta jest taką, gdyż te Glenrothes są spokojnie do kupienia za podobne pieniądze - pojedynczo - chociażby na www.thewhiskyexchange.com.

Zachęcamy do udziału w dyskusji na forum, jednak odradzamy obrażanie forumowiczów. To po prostu nieładnie.
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
Adrian 
Blendedwhisky Flagellant


Ulubiona whisky: GLENROTHES 1985
Dołączył: 28 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 9:39 pm   

Rajmund napisał/a:
Adrian napisał/a:
To nie jest post do dyskusji, czy wypisywania swoich mądrości tylko post z ofertą sprzedaży.

A to nie jest bazar, tylko forum dyskusyjne. Ty gdybyś nawet chciał, to na swoje posty nie jesteś w stanie popatrzeć, bo Twój dotychczasowy udział w dyskusji ograniczył się do jednej dętej oferty. A oferta jest taką, gdyż te Glenrothes są spokojnie do kupienia za podobne pieniądze - pojedynczo - chociażby na www.thewhiskyexchange.com.

Zachęcamy do udziału w dyskusji na forum, jednak odradzamy obrażanie forumowiczów. To po prostu nieładnie.


Założyłem post zgodny z tematem:

"Masz na zbyciu nierozpieczętowaną whisky „full-size”? Nietrafiony prezent, podwójny egzemplarz, a może coś nazbyt mocnego z Islay? ;) Miej problem z głowy - może jest tu ktoś od dawna rozpaczliwie szukający butelki takiej, jak Twoja!"
CO TO MA BYĆ JAK NIE BAZAR? po co wogóle jest zakładany?!!!

Rozumiem, że to forum ma tak nędzną aktywność, że do równie nędznej dyskusji wykorzystywane są posty z ofertą sprzedaży ale bez przesady bo to jest naprawdę żałosne.

Co do obrażania, to nie kompromituj się hipokryto tylko przeczytaj swój wcześniejszy post, w którym sugerujesz, że jestem idiotą; i dopiero pouczaj.

"ADMINISTRATOR"-pfff, hahaa :lol:
 
 
MarcinK 
Singlemalt Whisky Follower


Ulubiona whisky: ..
Dołączył: 01 Lis 2010
Posty: 248
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 9:49 pm   

Ja bym bana wreczyl ;)
 
 
 
Rajmund 
Administrator



Ulubiona whisky: już sam nie wiem...
Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 1402
Skąd: Świdnica
Wysłany: Nie Maj 29, 2011 10:23 pm   

MarcinK napisał/a:
Ja bym bana wreczyl ;)

Oj tam zaraz. Każdy ma prawo do kiepskiego dnia. Kolega zaoferował trzy butelki "ze swojej kolekcji". Jeśli ma na zbyciu TAKIE buteleczki, to najpewniej jest to bardzo imponująca kolekcja, więc szkoda byłoby pozbyć się takiego forumowicza. Oferta spotkała się z reakcją, na jaką zasługuje, ale to nie znaczy, że Adrian nie ma nic więcej do powiedzenia na temat whisky. Wszak wszystko wskazuje na to, że wytrawny z niego koneser. I kolekcjoner. Chętnie poczytamy o jego wrażeniach z degustacji Glenlivet 1954 G&M, Glenmorangie Pride 1981, czy Mortlach 70yo G&M Generations. Stosunkowo świeże bottlingi, żeby daleko w pamięci nie szukać.

A co do reakcji Adriana na reakcję... Jak napisał Witkacy w motcie do wiersza "Do przyjaciół gówniarzy": "Kto się za ten wiersz obraża, ten się sam za gówniarza uważa." Ja nigdzie nie powiedziałem, że to akurat Adrian jest idiotą.
_________________
Pozdrawiam,
Rajmund
 
 
 
oscarez 
Singlemalt Whisky Apostle
Pryncypiał BOW



Ulubiona whisky: Ben Nevis
Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 1451
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 10:24 am   

Co to za koles?? ciska sie, rzuca, obraza ludzi...moze napisz cos o tej whisky czego nie napisali na etykietce? Bo my tu raczej whisky pijemy a nie kolekcjonujemy.
 
 
bartoszek 
Singlemalt Whisky Crusader
Nadal poszukuję


Ulubiona whisky: Ekstremalne dziwadła
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 601
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Maj 30, 2011 11:06 am   

1.Po pierwsze pewnie niedługo doniosą mi podobnie jak rosomakowi , że jestem niegrzeczny chłopczyk
2.Po drugie nie odpisywałem, ponieważ nie chciałem wdawać się z nowym kolegą w niepotrzebną i nic nie wnoszącą dyskusje
3.Po trzecie na whisky raczej wydaję spore kwoty i jakoś mi nie ubywa, jak to sugeruje drogi kolega
4.Po czwarte moje posty są jakie są… raz mądrzejsze …raz głupsze… ale zawsze kierowane tylko i wyłącznie pasją jaką jest whisky
5.Po piąte jeśli koledze nie zależy na sprzedaży jak twierdzi, to czemu jego jedyny wątek dotyczy sprzedaży
6.Po szóste przyznaje, iż kolega ma racje, że moje wątki to wypociny, ponieważ mój komp stoi
w słonecznym pokoju… i faktycznie tu bardzo gorąco
7.Po siódme bez względu na interpretację, to naprawdę jest forum dla koneserów i pasjonatów, a nie bazarek
8.Po ósme i ostatnie …uwielbiam to towarzystwo wzajemnej adoracji

cdn. nastąpi w razie potrzeby

ps. przyznaję , iż jak się po raz pierwszy zalogowałem na tym forum to byłem w świecie whisky
idiotą…i przyznaję bez bicia, iż nadal nim jestem…dlatego w ramach pokuty wychłostam się świeżo zerwanymi pokrzywami
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group phpBB3
naprawa laptopów