| |
| Auchroisk |
| |
| Wiek whisky: | | 34 y.o. | Moc: | | 45.8 % |
| Typ whisky: | | Single Malt |
Ranking: | |           |
| Rocznik: | | 1975 |
W bazie od: | | 2010-01-21 |
| Dystrybutor: | | Jack Wiebers Whisky World |
Na forum: | | |
| Seria: | | Old Train Line |
| |
| |
 |
| |
| |
| | | wiktor | Aromat/barwa:
zaiste, przypomina mi stare Caperdonichy z serii Lonach... twarożek waniliowy, praliny, mus brzoskwiniowy, pomarańczowy olejek do ciasta, trochę cynamonu, rodzynek, krem czekoladowy, walczą też owoce i świąteczne, słodkie przysmaki ze spiżarni
Smak/finish:
ha! piękny jest tu moment, zaraz po przełknięciu - bardzo słodki, waniliowy, świetne białe wino, lekki cudny dymek! niestety, zbyt szybko zacność owa ulatuje, zostają jednak pierniki, trochę drewna, goździki z sosu do sernika - w finiszu śliwki w zalewie i echa tego, co tak zaiskrzyło na starcie, jak i całej reszty wspomnianych dobrodziejstw...
Uwagi:
ciekawa to whisky, nieszablonowa!
Ocena:          | | | | | |